Ekranmarket, dijital iletişim araçlarını müşterilerine ulaştırma amacıyla bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir markadır.

ekranmarket, görsel iletişim teknolojilerine yönelik hizmet ve çözümleriyle, müşterilerine maksimum fayda ve kaliteyi sağlamak amacıyla yola çıkmıştır. Bu bağlamda kurumsal şirketlere ve son kullanıcıya yönelik tablet PC, mini PC ve endüstriyel PC’ler, totem ve kiosklar ile All In One ekranlar gibi birçok ürün ve çözümü müşterilerine sunmaktadır. Yenilikçi ve yüksek performanslı ürünlerini sadece bugünün değil geleceğin de ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlayan ekranmarket, bünyesindeki AR-GE personeli ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

 

Eğitimden savunma sanayine, turizmden bankacılığa kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözümler sunan ekranmarket, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda doğru ürün ve hizmetlerin seçilmesi konusunda 7 /24 destek sağlamaktadır. Kullanıcı ihtiyacına göre kişiselleştirilebilir çözümleriyle ekranmarket, farklı donanım ve yazılım ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilir teknoloji uygulamaları da sunmaktadır.